Меню

Афганістан – наш біль, наша пекуча пам’ять

Розміщено: Лютий 14, 2020 в 6:25 am

NEWS

                                                                         
            Плин часу не підвладний викреслити з пам’яті українського народу героїчний подвиг солдатів, які не повернулися живими із вогняного горнила бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точок.
          14 лютого сивочолі ветерани зібралися біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, щоб вшанувати військову дружбу, людську честь і мужність побратимів.

До ветеранів війни в Афганістані, учасників бойових дій на території інших держав та всіх присутніх звернулася голова Володарської РО УСВА Тамара Ващенко. 

На мітингу лунали тематичні вірші та пісні, які пронизували душу і серце кожного з присутніх.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Афганістану учні 5 класів КЗ КОР «Володарська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат – Центр реабілітації» теж віддали шану учасникам тих подій та привітали ветеранів-інтернаціоналістів. Трепетно звучали їхні привітання. Зі сльозами на очах воїни-інтернаціоналісти отримували з маленьких дитячих рук пам’ятні подаруночки у вигляді білого птаха – символу миру.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, а також поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978