Меню

Активна підготовка до фіналу конкурсу-захисту

Розміщено: Листопад 4, 2020 в 7:29 am

NEWS

З 5 по 8 листопада в режимі онлайн відбуватиметься ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Саме конкурс-захист є базою для відбору найбільш здібних дітей до участі в міжнародних програмах. У фіналі бере участь і учениця 11 класу Володарської спеціалізованої школи-інтернату Мартиненко Оксана.

Підготовка до конкурсу-захисту та участь у ньому – це велика повсякденна робота, інтелектуальний та комунікативний тренінг. Напередодні заходу школярка разом зі своїм науковим керівником, учителем іспанської мови, Гершуненко О. В. та науковцем закладу вищої освіти старанно готувалася до захисту. У атмосфері, максимально наближеній до умов конкурсу-захисту, на платформі Zoom відбувалися зустрічі. За цей час коригували виступ, презентацію та постер.

Науковий керівник також дала пораду учасниці конкурсу, як подолати хвилювання під час захисту та не втратити впевненість, адже зусилля, докладені на створення роботи, повинні дати гарний результат.

Приємно зазначити, що серед юних науковців є така творча, винахідлива і неординарна особистість. Тож бажаємо Оксані успішного захисту, нових вражень і перемоги!

Поділитись: