Меню

Булінг – це насильство!

Розміщено: Вересень 22, 2020 в 9:23 am

NEWS

Явище булінгу надзвичайно поширене в сучасній школі. Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насилля, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків. Це часто призводить до непоправних наслідків.

Кожен повинен почувати себе захищеним, поважати свої права й іншого та вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка і виховувати її треба змалечку.

З метою попередження жорстокості учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату долучилися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Педагоги багато роблять для того, щоб запобігти знущанню та своєчасно усувати його. Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за цькування. Школярі переглянули відеоролики, почули інформацію про види булінгу, міри покарання та навчилися відрізняти його від звичайного конфлікту.

На годинах спілкування з елементами тренінгу були проведені вправи «Відгадай особу», «Візьми роль на себе», «Я тобі довіряю», які надали можливість дітям відчути емоційні переживання, що виникають у жертв булінгу, та виховати почуття співчуття й толерантного ставлення один до одного. Кожен охочий висловив думку та свій погляд на цю проблему.

Школярі також виробили власні правила поведінки та захисту в ситуації булінгу.

 

Поділитись: