Меню

День дівчат у ІТ

Розміщено: Квітень 24, 2018 в 5:08 am

NEWS

З метою формування інноваційного освітнього простору, на запрошення Cisco Networking Academy 24 квітня учениці КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» взяли участь у заході, присвяченому Дню дівчат у ІТ. Під час круглого столу, який відбувся на базі навчально-виховного комплексу № 141 «ОРТ» м. Києва, школярки мали можливість поспілкуватися з успішними жінками, серед яких Мирослава Стремецька, керівник проектів і програм у галузі інформаційної безпеки в компанії «Infosafe», Юлія Єрмакова, програміст компанії «Одісей», Олена Старикова, викладач кафедри Мережевих та інтернет технологій Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Виступаючі звернули увагу на те, чому саме жінки обирають професію у сфері технологій та які є можливості для них у цій галузі.

Із великим задоволенням діти взяли участь у майстер-класі з робототехніки, який провели дівчата. У ході заняття дев’ятикласниці розповіли про те, як навчитись конструювати, програмувати та керувати Arduino-роботами.

Крім цього, для школярів була проведена екскурсія школою – технологічним ліцеєм з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій.

Щиро вдячні компанії Cisco та організаторам заходу за новий досвід та приємні враження наших дівчат.

Поділитись: