Меню

Дистанційне навчання проходить на повну

Розміщено: Квітень 10, 2020 в 8:06 am

NEWS

Невтішна ситуація у світі змусила педагогів й учнів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» перейти на дистанційне навчання. Це стало справжнім викликом для всіх. Але карантин – це не канікули… Учителі вирішили не зволікати, а взятися відразу за навчання дітей, паралельно вони й самі вчаться й практикуються, щодня закріплюючи знання.
Педагоги доволі оперативно відреагували на виклик часу й активно працюють зі своїми учнями з допомогою інформаційних технологій. Сьогодні вони здійснюють консультування на різних освітніх платформах, серед яких – Cisco Webex Meetings, Zoom, SMLS та інші. У навчанні використовують усі наявні й доступні ресурси: сайти, соцмережі, групи, блоги, відеоканали та звичайні телефонні повідомлення. Тож тепер учні «ходять» на навчання, увімкнувши свої комп’ютери й телефони.
Адміністрація закладу та вчителі роблять усе можливе, щоб освітній процес під час карантину тривав.
Ось уже два роки, як учителі, учні та батьки користуються шкільною освітньою платформою SMLS. Щодня за розкладом уроків діти працюють з учителем. Кожен педагог закидає в SMLS опорний конспект, презентації та посилання на відеоуроки, аудіокниги, фільми, буктрейлери тощо. У електронному щоденнику є й завдання, які потрібно виконати, та інструкція до них.
У школі налагоджена чітка взаємодіями із здобувачами знань. Координують роботу й класні керівники, які залучають у освітній процес і батьків, безпосередньо спілкуючись із ними в телефонному режимі та на платформі SMLS.
Виконані завдання школярі фотографують або набирають текстом і пересилають учителям-предметникам у приватні повідомлення на вайбер, електронною поштою або відразу виконують на шкільній платформі.
Дітям додатково скидають і посилання на безкоштовні освітні платформи, де можна переглянути відеоуроки, пройти тести чи підготуватися до ЗНО.
Беззаперечно, дистанційне навчання не таке цікаве, як уроки. Учням надходить уся необхідна для навчання інформація через електронні носії передачі даних. При виникненні питань чи певних труднощів під час виконання завдань надається онлайн-консультація. Учителі з радістю надають відповідні поради.
У пригоді також стає бібліотека на освітній платформі SMLS. Саме в ній зібране все необхідне інформування, зокрема й електронні версії підручників.
У вільний від занять час діти з великим задоволенням беруть участь у різних челенджах, серед них – «Мій рідний край», #Великденьразом# тощо. Учні разом із дорослими пекли звичайні паски та паски краффін.
Фізкультхвилинки, руханки допомагають зняти психологічне й фізичне напруження та додають активності, тому діти зняли відео «Рух – це здоров’я» зі своїми улюбленими спортивними вправами та ще раз підтвердили, що сумувати ніколи.
Нещодавно приєдналися до конкурсу «Пасхальна радість», фотоконкурсу «Краєвид з мого вікна». Охочі роблять світлини й хизуються своїм унікальним краєвидом.
Дистанційне навчання в закладі проходить на повну. З такою підтримкою й допомогою можна вивчити все, потрібно тільки захотіти.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978