Меню

Дива трапляються, якщо в них щиро вірити

Розміщено: Лютий 28, 2020 в 11:54 am

NEWS

Зима, холод, сніг, подарунки, очікування незвичайного і… «Дванадцять місяців». Ця казка знову й знову зачаровує й змушує повірити в неї, адже дива трапляються там, де в них вірять. І чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

І мабуть, найбільшого дива очікували 27 лютого зимові іменинники КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації». Цього дня вони святкували День іменинника та отримували найщиріші привітання від своїх друзів та наставників, які організували для них незабутнє театралізоване дійство за казкою С. Я. Маршака «Дванадцять місяців».

Улюблена ще з дитинства історія про дівчинку постала перед глядачами в сучасній обробці. Усе тут було: і дванадцять братів-чаклунів, що вміють керувати силами природи, і бідна падчірка Улянка, що в заметіль шукала подарунки на День народження для вередливої королівни, і неслухняна іменинниця, що намагалася підкорити своїми забаганками матінку-природу…

Юні таланти школи продемонстрували й показали характерні особливості кожної пори року на основі звичаїв та традицій українського народу. На деякий час актова зала поступово перетворилася на тиху зимову казку, де серед густого засніженого лісу, біля багаття, дванадцять місяців, поступаючись місцем один одному, дарували присутнім свої щедрі подарунки: колядки, щедрівки, веснянки, гаївки тощо.

Насамкінець із привітанням та побажанням міцного здоров’я, творчих успіхів та Божої благодаті звернувся до іменинників благочинний Володарського району митрофорний протоієрей Михаїл Рискін, який був запрошений почесним гостем.

Чемні іменинники та їхні друзі отримали ще й солодкі подарунки від Владики Даміана та прихожан Свято-Введенського чоловічого монастиря.

Казка-мюзикл допомогла дорослим поринути в приємні спогади, а дітям принесла втіху, задоволення й корисні життєві уроки.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978