Меню

Грамотна людина – успішна людина

Розміщено: Вересень 8, 2020 в 7:20 am

NEWS

З першого класу дітям говорять про те, як важливо вміти читати і правильно писати, тобто прищеплюють їм прагнення і любов до навчання. І недарма, адже перед освіченою людиною відкриваються нові можливості і перспективи. Таким чином, грамотність є правом і, разом з тим, обов’язком кожного індивідуума. З метою поширення грамотності і було засноване свято, присвячене їй.

Володарська спеціалізована школа-інтернат приєдналася до відзначення цього свята, яке мало девіз: «Бути грамотним – це круто!»

У рамках цього Дня учні 5 і 7 класів продемонстрували свої уміння з грамотності написання диктантів, каліграфічності, охайності. Вони змагалися за звання «Найграмотнішого», а учні 10 класу підготували та провели інформаційну хвилинку «8 вересня – Міжнародний день грамотності».

Для учнів 5 класу також була проведена мініконференція «Подорож країною грамотності», під час якої сформували свої правила та прийоми для підвищення грамотності школярів.

Старшокласники взяли участь у конкурсі на кращого читача.

Заходи пройшли в невимушеній атмосфері й були спрямовані на те, щоб довести школярам, що грамотні люди затребувані в сучасному суспільстві, адже вони – запорука успішності нації.

Поділитись: