Меню

Мелодія весни

Розміщено: Березень 7, 2020 в 8:11 am

NEWS

 

День 6 березня по вінця був наповнений весняним сонячним теплом і ніжними барвами квітів. Адже напередодні свого прекрасного свята отримували вітання ніжні та чуйні, сильні та слабкі, вразливі та неповторні дівчатка та жінки Володарської спеціалізованої школи-інтернату, а разом із ними мами та бабусі учнів.

Юні артисти влаштували для присутніх зворушливе свято, на якому від щирого серця звучали мелодійні пісні, запальні танці, зворушливі вірші та веселі сценки. Возвеличуючи берегиню родинного затишку, учні щиро дякували за її благородство душі, плідну працю, невтомні руки, чуйне серце та прекрасні очі.

Ведучі свята Назар Федорчук і Тетяна Бербер зворушливо та урочисто водночас передали усім жінкам та дівчаткам шану й любов від усієї сильної половини шкільної родини.

Найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня – звучали з уст директора закладу Анатолія Косовського, який зичив тепла і сонечка в серцях, постійного відчуття щастя, чарівних почуттів любові й ніжності, успіхів у творчих справах і починаннях.

Дуже приємно, що в актовій залі були присутні і батьки, які спостерігали за своїми талановитими дітьми, не приховуючи хвилювання й радості за їхні творчі успіхи, й самі долучилися до привітань.

Жодна мама та бабуся не залишилися обділеними увагою та не повернулися додому без чудового подарунка та гарного настрою. 

Усі присутні отримали велике задоволення та гучними оплесками подякували за чудовий святковий концерт.

Тож, найніжніші наші, зі святом вас! Нехай цей прекрасний концерт ще довго відлунюється у ваших серцях прекрасною мелодією весни!

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978