Меню

Ми будемо довго пам’ятати і вам забути не дамо

Розміщено: Лютий 15, 2022 в 8:42 pm

NEWS

Усе далі історія віддаляє нас від вогняних років війни в Афганістані, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

Із нагоди 33 річниці виведення військ із Республіки Афганістан та в День вшанування воїнів-інтернаціоналістів 15 лютого в селищі Володарка відбувся мітинг пам’яті «Ми будемо довго пам’ятати і вам забути не дамо», у якому взяли участь і представники учнівського та педагогічного колективів Володарської спеціалізованої школи-інтернату.

Колоною вдячності, шани, слави з квітами та прапорами крокували колишні солдати та учні із прапорцями і жовто-блакитними кульками. До пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам учасників заходу супроводжували звуки Гімну воїнів-афганців. Тут була організована тематична виставка, що розповідала про мужність героїв.

Світлу пам’ять про захисників вшанували хвилиною мовчання. Квіти пам’яті і вдячності лягли до підніжжя пам’ятника.

Учнівська молодь вручила учасникам бойових дій на території інших держав повітряні кульки жовтого та блакитного кольорів – символ миру і добра, вдячності і патріотизму.

Завершили мітинг світлиною на пам’ять.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4437547 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978