Меню

Нація, яка читає, – непереможна!

Розміщено: Квітень 1, 2022 в 9:27 am

NEWS

Із 23 березня по 01 квітня учні нашого закладу активно долучилися до Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, який цьогоріч проходив під гаслом «Нація, яка читає, – непереможна!»

Зважаючи на ситуацію, заходи пройшли дистанційно, у режимі онлайн тестувань та проведення ZOOM-конференцій.

Завершився тиждень дитячого читання конкурсною програмою для учнів 7-8 класів «Читач року – 2022». До конкурсу долучилося більше 20 учасників. Усі діти показали гарний результат, та беззаперечним переможцем стала учениця 8 класу Буянівська Діана. Друге місце посіли Мартинюк Кіра і Грищенко Катя, третє розділили Тимошенко Ярослав, Старовойт Назар та Овчаренко Євгенія.

Проведені заходи показали, що не зважаючи на всі блага цивілізації (комп’ютери, телефони, планшети, ноутбуки), у багатьох дітей книга займає важливе місце. Адже читання має здатність відволікати від тривоги, заспокоювати, дає можливість зануритися у вигадані світи, захистити, хоч на короткий час, від страшної реальності.

Тож завжди пам’ятайте про книгу, яка дарує нам моральне задоволення та істинні хвилини щастя. Нехай книги входять у кожен дім. І тоді весь розум, мудрість і людська доброта перейдуть до вас через книги.

І пам’ятаємо: НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ, – НЕПЕРЕМОЖНА!

Поділитись: