Меню

Не провокуйте пожеж в екосистемах!

Розміщено: Травень 4, 2017 в 11:45 am

Безпека понад усе!

 

 

З настанням відносно теплої та сухої погоди громадяни активно розпочали прибирати власні присадибні ділянки, спалювати залишки сухостою та сміття. Це, зазвичай, призводить до підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах, та не зважаючи на численні застереження рятувальників – населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки. Особливої актуальності ця проблема набуває у період травневих свят, коли громадяни вирушають відпочивати на природу.

 

Щодня вогнеборці ліквідовують пожежі у природних екосистемах. На сьогоднішній день у Володарському районі налічується вже 25 таких випадків, загальна площа цих пожеж становить  понад 17 га.

 

Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

 

Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

 

Під час відпочинку на природі, необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978