Меню

Небесній сотні шана й молитви

Розміщено: Лютий 20, 2022 в 7:28 pm

NEWS

В Україні 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної сотні. Революція гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті героїв у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулися години спілкування «Вони стояли за майбутнє».

Класні керівники розповіли про страшні події восьмирічної давнини, закликаючи у виступі пам’ятати про тих, хто поклав свої життя за наше майбутнє, та бути гідними їх подвигу. Усі разом згадали героїв, які, захищаючи майбутнє, загинули на Майдані та в зоні АТО і вже ніколи не повернуться на рідні простори.

Присутні переглянули фільм «Ангели Майдану» і прослухали пісню-реквієм «Пливе кача». Діти намалювали білих янголів і голубів та прикріпили їх до Державного Прапора з побажаннями миру та добра.

На завершення запалили свічку та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Із трепетом у душі здобувачі освіти поклали квіти до стелли «Вічна пам’ять Героям Небесної сотні» й пам’ятного знаку «Слава Україні! – Героям Слава!» та взяли участь у акції «Янголи пам’яті», що проходила в селищі Володарка. На знак шани й подяки біля стелли діти зав’язали синьо-жовту стрічку та причепили маленького паперового янгола, що принесли із собою.

У шкільному медіацентрі була організована тематична виставка «Небесна сотня – ангели свободи».

Герої не вмирають , доки пам’ять живе про них.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4437547 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978