Меню

Незабутні два дні дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

Розміщено: Квітень 25, 2018 в 11:18 am

NEWS

Весело, яскраво та насичено пройшли 24 та 25 квітня для учнів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» – учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Юні джури змагалися у різних конкурсах і демонстрували гарну підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння.

Першого дня на наш рій «Вільні люди» очікували конкурс строю та пісні «Впоряд», творчо-мистецький звіт «Ватра», конкурс-презентація проектів «Добре діло» та змагання зі стрільби з пневматичної зброї. Цікавим виявився конкурс знавців історії «Відун». Цього дня фортуна була на боці нашої команди, учасники показали гарні результати.

Наступний день районних змагань видався дуже насиченим і за подіями, і за кипінням пристрастей, адже відбувався на природі, в урочищі «Глобус». Учасники роя проявили мужність, кмітливість, уміння орієнтуватися на місцевості, відвагу та силу в різних видах випробувань, зокрема при перетягуванні линви, на смузі перешкод, стрільбі з пневматичної зброї, під час надання першої долікарської допомоги тощо.

Насамкінець змагань діти переглянули показові виступи зі спортивного єдиноборства вихованців спортивного клубу «Володар» та представників вишкільно-оздоровчого, національно-виховного табору «Володарська Січ».

Окрім нових знань та гарного відпочинку на природі, діти отримали ще й винагороди в окремих видах змагань.

 

Поділитись: