Меню

Незабутня мелодія Останнього дзвінка-2020

Розміщено: Травень 30, 2020 в 2:04 pm

NEWS

Ось поволі й добіг до кінця ще один навчальний рік. Цього разу для шкільної родини він закінчився дистанційно, через введений карантин, який став для всіх не лише серйозним викликом, а й можливістю для розвитку.
Володарська спеціалізована школа-інтернат манить просторими коридорами, скликає калиновим дзвінком школярів, але, на жаль, завітати на свято Останнього дзвоника їм не довелося, як і попрощатися зі своїми однокласниками, друзями, педагогами. Але порушити традицію святкування завершення навчального року в стінах закладу так і не наважилися. Школа є тим місцем, з яким пов’язано багато спогадів, тому вирішили не залишати випускників без свята закінчення школи й провести урочистий захід у режимі онлайн.
Святковий день 29 травня перегорнув ще одну річну сторінку славного шкільного літопису, підсумував величезну роботу, проведену спільно всіма учасниками освітнього процесу. А були тут і щирі усмішки, й сльози прощання, і жартівливі побажання, і щирі зізнання, які встигли зупинити кадри відеофільму.
Життя досить цікаве та непередбачене, воно вносить у нашу буденність свої корективи, але мудрими залишаються напутні слова директора школа Анатолія Косовського, класного керівника 11 класу Яни Припишнюк, щирі відеопривітання від усієї шкільної родини.
Хвилюючі почуття переповнювали цього травневого дня і наших випускників, для яких останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду в них – нові вершини та нові досягнення. У душах випускників назавжди залишиться яскрава, але з нотками смутку, мелодія останнього дзвоника.
Прекрасне відео випускників вмістило в себе й вічно юний вальс, у якому вони закружляли, й повітряні сердечка й поцілунки на знак щирої подяки й любові.
4 юнаки та 13 дівчат, не стримуючи сліз, дякували своїм наставникам за мудру науку та бажали всім безліч яскравих подій, радісних спогадів і невичерпного здоров’я.
Педагогам закладу залишається ж приєднатися до привітань і побажати чудових літніх канікул та незабутніх вражень.

 

 

Поділитись: