Меню

Незвичайні новорічні пригоди Мишеняти

Розміщено: Грудень 27, 2019 в 11:07 am

NEWS

Казкового вечора 26 грудня чарівниця Зима гостинно запросила у свої володіння колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» та повела непередбачуваними стежинками чудес. Усі ретельно підготувалися до зустрічі з нею. Яких тільки казкових героїв тут не було!? Маленькі білочки та зайчики, гномики й котики, сніжинки й лисички, принци й королівни та інші знову потрапили в незвичайну казку, у сім’ю господарів Нового року – мишок.

Неслухняне Мишеня знайшло в комірчині подарунок – чарівну книгу, що перенесла його у фантастичний світ казкових героїв. Мандруючи її сторінками, воно разом з усіма співало, танцювало та гралося чарівним м’ячем, але жоден із героїв так і не замінив йому родину.

Звісно, на захід завітали і Дід Мороз, і Снігуронька, які привітали господиню Мишку й усіх її гостей з новорічно-різдвяними святами та були приємно здивовані від дефіле новорічних костюмів.

Напередодні свята були оголошені конкурси на кращу стіннівку, різдвяний віночок, ялинкову іграшку та костюм. Тож хлопчики й дівчатка, як справжні моделі, виходили на сцену й демонстрували Дідові Морозу своє вбрання, за що отримали подарунки й призи. Отримуючи солодощі, школярі піснями та віршами зичили всім присутнім успіхів у Новому році.

Гучними оплесками глядачі підтримали пісню «З Новим роком, Україно!», яка разом зі святковим салютом стала завершенням театралізованого дійства.

Це свято ще довго відгукуватиметься особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи радість, добро, сміх та веселощі.

Тож з Новим роком! З новим щастям!

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978