Меню

Обласний етап «Джури» на Володарщині

Розміщено: Червень 23, 2018 в 11:27 am

NEWS

Уже вдруге патріотичний форум об’єднав під відкритим небом Володарщини кращих представників з кожного району, міста, села, об’єднаної територіальної громади столичної області. Протягом трьох днів на базі комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Ще зранку 18 червня у парковій зоні закладу розгорнулося наметове містечко, а біля центрального корпусу звучали козацькі пісні та марші у виконанні зразкового художнього колективу «Дитячий духовий оркестр» Тетіївського районного Центру позашкільної освіти.

Завзято та піднесено розпочалася військово-патріотична гра «Сокіл». 36 команд урочистою ходою прийшли на центральну площу закладу, де відбулося козацьке коло. Право внести Державний Прапор України мали призери ІІ обласного етапу гри 2017 року – рій міста Буча «Бучанські ятагани».

На захід завітали й почесні гості. З вітальною промовою до присутніх звернулася директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Борисівна Рогова. Слова-напуття від усіх козаків України до юних козачат виголосив голова «Володарської Січі» Сергій Шкуренко. На прекрасній Володарській землі учасників змагань привітав голова Володарської райради Володимир Кузьменко та побажав усім учасникам успіхів і наполегливої боротьби в кожному конкурсів, хорошого настрою та чудових вражень від спільної роботи.

На вшанування світлої пам’яті борців за державність та незалежність, воїнів АТО, загиблих Героїв України присутні схилили голови в хвилині скорботи.

Насиченою була програма заходу. Юні джури взяли участь в 11 конкурсах і змаганнях: «Впоряд», «Рятівник», «Таборування», «Стрільба», «Пластун», «Топографія», творчо-мистецькому звіті «Ватра «Етновечірка юних джур», інтелектуальній грі «Відун», «Перетягуванні линви», «Смуга перешкод», звіті «Добре діло».

Звісно, в останній день відбулося урочисте закриття гри «Сокіл» («Джура»). Учасників гри «Сокіл» («Джура) привітала та вручила переможцям відзнаки в кожному виді змагань Тамара Нестерук, директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Кращим серед кращих за підсумками військово-патріотичної гри став рій «Нічна варта» м. Біла Церква, який отримав головний трофей обласного етапу та візьме участь у Всеукраїнському етапі «Джура – 2018», що відбудеться у нас, на Київщині. Бажаємо йому успіхів та перемог у майбутньому!

Поділитись: