Меню

Осіння педрада відбулася

Розміщено: Листопад 4, 2021 в 8:29 pm

NEWS

Педагогічна рада – це надзвичайно важлива форма колективного управління закладом освіти, своєрідна творча лабораторія, діяльність якої дозволяє вирішити важливі проблеми.

04 листопада в медіацентрі Володарської спеціалізованої школи-інтернату відбулося засідання педради, на якій розглянуто та обговорено низку важливих питань. Серед планових на розгляд було винесено й питання щодо зміни структури 2021/2022 н. р.

Голова педагогічної ради – директор Анатолій Косовський – залучив до активного обговорення актуальних проблем усіх учасників. Акцент було зроблено на питанні посилення обмежувальних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Члени педагогічної ради заслухали інформацію про результати перевірки класних журналів та аналіз навчальних досягнень здобувачів освіти, які надала заступник директора з навчальної роботи Теяна Некраш.

Про процедуру визнання сертифікатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників говорила у своєму виступі секретар атестаційної комісії Надія Луцак.

Наступним питанням порядку денного було обговорення особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів Володарської спеціалізованої школи-інтернату.

Учасники засідання отримали ґрунтовні роз’яснення щодо служби порозуміння (медіацію) та про учнівське самоврядування здобувачів освіти.

Особливо цікавою була інформація про створення проєктів для отримання грантів від Британської Ради в Україні за програмою «Активні Громадяни», підготовлена директором закладу.

Під час роботи педагогічної ради панувала творча атмосфера, що сприяло ухваленню конструктивних рішень і визначенню перспективних завдань.

Поділитись: