Київський обласний ліцей отримав особливий подарунок – прапор військової частини від українського захисника, Богдана Альмана, батька учня 10-Б класу.
Цей прапор – не лише символ військової честі та відваги, а й нагадування про мужність людей, які щодня стоять на захисті України, її незалежності та майбутнього наших дітей.
Для ліцейної родини така відзнака є великою честю та проявом довіри. Ми щиро вдячні нашим захисникам за силу, стійкість і можливість навчатися та працювати.
Низький уклін і щира подяка воїнам України!











