У День вишиванки ліцеїсти Київського обласного ліцею долучилися до акції «Вишита стрічка пам’яті».
Учні пов’язали вишиті стрічки на Алеї Героїв – до портретів загиблих воїнів, які віддали своє життя за Україну, за нашу свободу, за право жити під синьо-жовтим прапором.
Ця акція стала символом вдячності, пам’яті та шани тим, хто назавжди залишиться у строю наших сердець.
Сьогодні вишиванка – не лише про традицію. Вона про незламність, єдність і пам’ять про Героїв, завдяки яким маємо можливість навчатися, мріяти й будувати майбутнє.
Пам’ятаємо кожного. Шануємо подвиг. Бережемо Україну











