Пісня тисячі голосів

Розміщено: Березень 20, 2025 в 7:24 pm

NEWS

Уже традиційним стає в Україні Національний тиждень читання поезії, який організовує Український інститут книги. Цьогорічна тема Тижня – «Пісня тисячі голосів», а гаслом стали слова Сергія Жадана: «З чого все почалося? Вона заговорила про мужність і зброю. В неї навіть не голос – в неї багатоголосся».

У рамках Тижня в медіацентрі пройшла інтелектуально-розважальна гра «Пісня тисячі голосів», в якій взяли участь ліцеїсти 9-Б класу. Учасники поринули у багатоголосся класичної та сучасної поезії, відгадували авторів за рядками, складали вірші з наведених слів, розгадували загадки та анаграми, пов’язані з літературними шедеврами. Атмосфера була наповнена натхненням, азартом і любов’ю до поетичного слова!

Захід сприяв популяризації української поезії та культурного надбання, а також надав можливість учасникам відчути єдність через спільне читання та обговорення віршів. А головне – ця зустріч ще раз довела, що поезія завжди живе в наших серцях.

Поділитись: [supsystic-social-sharing id="1"]