Меню

Працівники Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області проводять профілактичну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки під в життєдіяльності.

Розміщено: Лютий 3, 2017 в 11:00 am

Безпека понад усе!

02 лютого 2017 року рятувальники Володарщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в приватному житловому секторі с. Руде Село, в якому вже з початку року трапилось 2 пожежі  щодо питань безпечного обігріву осель в зимовий період, а також про небезпеку виходу на кригу та правил безпечного поводження на ній.

Метою підбинх заходів є інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті та в різних життєвих ситуаціях.

Також під час рейду працівники Володарського РС оглянгули, чи в належному стані перебувають пічні груби, пояснювали жителям, що треба робити, щоб через неправильне користування пічним опаленням не виникло пожежі. Зокрема застерігали від небезпеки користування печами та грубами, які мають тріщини, нагадали про категоричну заборону розміщувати горючі матеріали перед топковим отвором та про обов’язкову наявність металевого листа перед ним. Користуючись нагодою, мешканців було додатково проінформовано про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та алгоритму дій у разі їх виявлення.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки. Для ефективного засвоєння отриманої інформації фахівці ДСНС надали жителям листівки та тематичні пам’ятки.

 

Начальник Володарського РС

 

ГУ ДСНС України у Київській області

 

Сергій Жураківський

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978