Меню

Програмування: крокуємо в ногу з часом

Розміщено: Листопад 19, 2020 в 2:54 pm

NEWS

Бути гарним комп’ютерним користувачем – головна вимога сучасності. Учнівська молодь уже давно на «ти» не тільки з комп’ютерами, а й з мобільними додатками, тому освітній процес у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті, яка взяла курс на поглиблене вивчення інформаційних технологій, майже повністю комп’ютеризований. Навчання в закладі – це не нудна теорія, а максимум цікавої практики, створення власних проєктів, які обмежені тільки фантазією дитини.

З недавнього часу на уроках інформатики учні використовують набір «37 in 1 Starter Kit for BBC micro: bit», головною метою якою є спрямування інтересу до комп’ютера та інформаційних технологій у правильне русло. Ще з перших занять потужний портативний повністю програмований мікрокомп’ютер, розроблений BBC, зацікавив учнів. З допомогою комплекту, до якого входять екран клавіатурного датчика, повністю сумісний з мікробітом та іншими 37 видами модулів датчиків, школярі проводять інтерактивні експерименти. Незабаром здобувачі освіти зможуть самостійно зробити різноманітні дрібні предмети: світлофор, пожежну сигналізацію, магнітну перевірку, регулятор температури, тест джойстика, фотопереривач тест тощо. 

Цей набір допомагає педагогам зробити освітній процес цікавим та змістовним, а учням – насолоджуватися програмуванням, подавати непередбачувані ідеї та створювати проєкти.

Поділитись: