Меню

«Прости нас, пам’яте, прости…»

Розміщено: Листопад 27, 2021 в 6:25 pm

NEWS

У ХХ столітті на долю нашого народу випали неймовірно страшні трагедії: три Голодомори, наймасштабнішим з яких був Голодомор 1932-1933 рр., визнаний у багатьох країнах світу геноцидом нашого народу.

Із нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті було створено паперові квіти незабудки, проведено виставку стіннівок та тематичні години спілкування.

У медіацентрі  відбулася віртуальна виставка літератури «Невиплакані сльози України», на якій представлено видання про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.

 27 листопада відбулась імпреза-реквієм вшанування пам’яті безневинно убієнних українців у 1932–1933 роках «Прости нас, пам’яте, прости…» Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювалися та підготували виступи з даної тематики.

Маленькі українці приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять про загиблих під час Голодомору 1932–1933 років і о 16:00 годині запалили свічки.

Поділитись: