Меню

Швидше, вище, сильніше

Розміщено: Вересень 11, 2018 в 11:51 am

NEWS

У рамках тижня Олімпійського руху 10 вересня в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулася церемонія відкриття шкільної спартакіади, яка стала початком нових спортивних досягнень.

Розпочалася урочиста частина з внесення Олімпійського прапора, право на яке мали кращі спортсмени школи Григорець Олександр та Врублівська Катерина.

З початком спортивних заходів школярів привітав директор школи А. І. Косовський, який зазначив, що діти не лише протягом тижня мають чудову змогу позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто гарно відпочити, а й протягом усього навчального року.

Із планом проведення малих Олімпійських ігор присутніх ознайомила заступник директора з виховної роботи Л. В. Серпутько. Леся Володимирівна наголосила, що шкільні Олімпійські ігри будуть проходити під девізом «Швидше, вище, сильніше».

За сформованою олімпійською традицією, юні спортсмени перед початком змагань дали урочисту клятву, у які зобов’язалися дотримуватися правил гри і чесно боротися за першість, та запалили умовний олімпійський вогонь.

Першим кроком у шкільній спартакіаді, а саме в єдності, солідарності та підтримці, став флешмоб «Живи і рухайся».

Поділитись: