Меню

Цікава екскурсія в «Українське село»

Розміщено: Лютий 15, 2020 в 4:48 pm

NEWS

15 лютого учні 5-А класу Володарської спеціалізованої школи-інтернату здійснили цікаву захопливу подорож до мальовничого куточка української старовини, культури та духовності – етнографічного комплексу «Українське село» (Київська область, с. Бузова). Школярі прослухали цікаву екскурсію та ознайомилися з архітектурою та побутом автентичних хат, бережно перевезених з різних регіонів України: Гуцульщини, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. Діти із захопленням відвідали православний храм та бували майже в кожній старовинній хаті, що представлені в музеї.

Відвідавши майстер-клас зі свічникарства, діти власноруч виготовили з медової вощини Стрітенську свічку та декорували її на свій смак.

Позитивні емоції у дітей викликало відвідання мінізоопарку зі свійськими тваринками та птахами.

Закінчилася мандрівка цікавою екскурсією в тропічній теплиці.

Учні щиро дякують Міжнародному благодійному фонду «Друзі дітей. Україна» за можливість приєднатися до участі в пізнавальному національно-патріотичному проєкті «Ми пізнаємо Україну».

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978