Меню

Творча зустріч з письменником-краянином

Розміщено: Вересень 21, 2020 в 11:34 am

NEWS

Книга – це неповторний світ, який відкриває для себе читач, а спілкування з її автором – це завжди свято душі.

19 вересня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбулася творча зустріч з молодим талановитим письменником-краянином, членом Національної спілки письменників України, автором книг для дітей – Олександром Дерманським.

Розпочинаючи творчу зустріч, педагог-організатор Бербер Т. Б. представила автора популярних пригодницьких повістей, казок і віршів для дітей та побажала йому творчої наснаги й успіхів на письменницькій ниві.

Надалі слово взяв сучасний поет, прозаїк Олександр Дерманський, який майстерно провів діалог та відповів на запитання учасників зустрічі. Під час невимушеного та щирого спілкування літератор зізнався присутнім, що вважає себе «здитинілим» письменником, поділився планами на майбутнє та розповів, як народжуються його книги, що для нього означає творче натхнення.

Із піднесеним настроєм та гордістю майстер пера презентував свої доробки, які, до речі, можна було придбати, та читав уривки з них. Виразне читання цікавих творів з яскравими малюнками не залишило нікого байдужим. Кожен школяр замислився над такими простими і водночас важливими речами, як любов до рідних людей, повага до старших, дбайливе ставлення до матінки-природи, виховання доброти, щедрості, чуйності тощо.

Зустріч дітей з Сашком Володарським, адже таким псевдонімом він підписує твори, була щирою і неймовірно емоційною та викликала в дітей бажання ще більше прочитати творів сучасної української літератури.

Поділитись: