Меню

У джазі тільки вчителі

Розміщено: Жовтень 6, 2020 в 12:20 pm

NEWS

Ранок напередодні Дня учителя для дружної родини Володарської спеціалізованої школи-інтернату завжди особливо піднесений і радісний. А цього року він був ще й трішечки метушливим, адже школярі намагалися якнайкраще привітати своїх наставників. 2 жовтня педагоги, ні про що не здогадуючись, поспішали в школу. Ось тільки потрапити на уроки їм не відразу вдалося.

Усе відбувалося, як у справжньому Голлівуді. Учителі та вихователі відчули себе на мить знаменитостями, на честь яких відбулося відкриття зіркової алеї. Кожен зміг гордо пройтися та сфотографуватися біля іменної зірки.

Але ще цікавіше чекало попереду. Приємним та креативним сюрпризом зустріли юні таланти своїх наставників на святково прикрашеному подвір’ї, де створили оригінальну фотозону. Ну і як без традиційного вже відеопроєкту «Селфі з учителями», зйомок фільму «У джазі тільки вчителі», джазової музики та статуетки Оскар? Церемонія нагородження стала незабутньою для педагогів та найбільш хвилюючою миттю дня.

Осінні квіти, усмішки, теплі слова вдячності та щирі привітання лунали з усіх куточків закладу. Школярі навперебій вигукували: «З Днем учителя».

Та на цьому сюрпризи не закінчилися. Актив учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Бербер Т. Б. підготував не звичайний концерт, а святкову церемонію нагородження працівників освіти премією «Золота указка». З рук головного диригента найкрутішого «Джаз бенду» Косовського А. І. та ведучих під гучні оплески вчителі отримували відзнаки обласного рівня і, звісно, «золоті указки». Уперше в історії закладу проводилася церемонія нагородження такою премією. Усі педагоги потрапили в номінації: «Всевидяче око», «Янгол у плоті», «Віртуози кирилиці», «Оксфорд Volsi BBC», «Віртуози матриці», «Віртуози аксіом», «Берегиня дитячих сердець», «Повелитель Гераклів» та «Шоумен школи». Для володарів премій звучали музичні вітання від юних обдарувань.

Атмосфера, що панувала цього дня, дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що педагоги та їхні учні – талановиті,творчі, справжні професіонали.

Поділитись: