Меню

У веселому колі «Кайдашевої сім’ї»

Розміщено: Грудень 13, 2021 в 9:27 pm

NEWS

13 грудня, у День Святого Андрія Первозванного, в актовій залі Володарської спеціалізованої школи-інтернату відбулася прем’єра вистави-мюзиклу «Кайдашева сім’я», поставлена за мотивами відомого твору І. Нечуя-Левицького. Разом із відомими персонажами, яких зіграли талановиті юні актори школи, присутні мали можливість поринути в прекрасний світ минувшини із весільними обрядами, тогочасними традиціями і побутом. Душевні пісні дівчат розворушили почуття у серцях глядачів, а запальні танці змусили рухатися.

І вийшло дивовижне, захоплююче, енергійне, яскраве, веселе і талановите видовище! Всі присутні в актовій залі з великим задоволенням і захопленням спостерігали за подіями, що відбувалися на сцені. Юні артисти чудово ввійшли в свої ролі. Постановка була осучаснена, тому глядачі з цікавістю спостерігали за героями цього дійства. Кожен персонаж повісті був переосмислений, однак, судячи з овацій, це й принесло успіх виставі.

У мюзиклі сміх лунав крізь сльози й навпаки. Комічні і драматичні ситуації, у які потрапляли персонажі, взяті з самого життя.

Юні актори своєю майстерною грою нагадали глядачам, що лайки, сварки і колотнечі ведуть до духовного зубожіння, роз’єднаності та руйнування людини, родини, цілої країни.

Поділитись: