Відповідно до річного плану роботи закладу в Київському обласному ліцеї відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті важливі питання організації освітнього процесу
Педагогічну раду провів директор ліцею Анатолій Косовський, який наголосив на важливості злагодженої роботи колективу, відповідальності педагогів та якісної підготовки здобувачів освіти.
У ході засідання були розглянуті питання: про результати виконання освітньої програми ліцею у 2025/2026 н. р., про роботу з обдарованими дітьми, про нагородження здобувачів освіти за високі досягнення у навчанні, про формування безпечного освітнього середовища, про техніку безпеки здобувачів освіти на літніх канікулах, в умовах воєнного стану тощо.
Доповідачі представили ґрунтовні матеріали, а учасники педагогічної ради активно долучилися до обговорення актуальних питань, спрямованих на підвищення якості освітнього процесу та професійного розвитку педагогічних працівників.
Педагогічна рада стала гідним підсумком ще одного плідного навчального року, сповненого важливих досягнень, наукових здобутків та творчих перемог.











