Меню

Від цікавої ідеї до змістовного проєкту

Розміщено: Квітень 30, 2020 в 8:00 am

NEWS

Сучасний світ складний і водночас цікавий. Дитині недостатньо дати лише знання, найважливіше – навчити її користуватися ними.
Залучення учнів у дослідницьку й експериментальну роботу дає могутній поштовх для розвитку їхніх мотиваційної, самоосвітньої, інформаційної компетентностей.
Ще у вересні-жовтні 2019/2020 навчального року учні КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» розпочали низку проєктів. За цей період вони виконали великий об’єм роботи. Школярі планували заходи, багато сперечалися, вносили пропозиції, брали інтерв’ю, фотографували, робили відео та обговорювали ідеї в класі.
І ось результат роботи: майже всі проєкти успішно завершили вдома.
В умовах карантину засоби сучасних інформаційних технологій показали плідну працю, цікаві знахідки та творчий підхід учнів до висвітлення обраних тем.
Із відеопрезентацій стало зрозуміло, що проєкти принесли і дітям, і дорослим велике задоволення від того, що вони побачили результат своєї праці: змогли посмакувати вирощеними овочами, з’ясувати роль математики в кулінарії, помилуватися та оселитися в затишній кімнаті, дізнатися про фактори, що впливають на розвиток рослин, тощо.
Досить цікавими були дитячі дослідження, що проводилися при допомозі наставників. Варто відзначити кращі проєкти: «Математика на кухні» (4 клас), «Дотик природи» (5-Б клас), «Вплив природних факторів та діяльності людини на розвиток рослин» (5-А), «Колючий друг» (7 клас) та «ЗатишОК» (11 клас).
Бажаємо школярам і надалі втілювати свої ідеї на практиці та розвивати творчі здібності.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978