Меню

Відповідальність – крок до успіху

Розміщено: Листопад 13, 2021 в 4:46 pm

NEWS

Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський день відповідальності людини. У підлітковому віці дуже важливо правильно сформувати поняття та спрямувати увагу дитини на власний рівень відповідальності. Тому з 08 по 13 листопада у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті пройшов тиждень під гаслом «Відповідальність – крок до успіху».

У всіх класах відбулися години спілкування, під час яких здобувачі освіти ознайомилися та обговорили 15 ефективних пунктів для здорового й успішного майбутнього – «Декларацію відповідальності людини». Ці сходинки особистісного зросту є дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства з точки зору гуманістичних цінностей.

Також діти дізналися про автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина – відомого у світі вченого, члена Римського клубу, Світової академії мистецтв та науки, Міжнародної академії менеджменту, співзасновника бізнес-школи «МІМ-Київ», Міжнародного інституту менеджменту в Індії («МІМ-Делі»), співзасновна Всесвітнього економічного форуму в Давосі, автора книг «Залишаюсь українцем», «Дороговказами в майбутнє. До ефективних суспільств», радника першого президента Україні, чотирьох голів Верховної Ради та трьох прем’єр-міністрів. Особлива увага учнів зверталася на те, що він напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом.

Поділитись: