Меню

Вибори президента школи

Розміщено: Вересень 11, 2020 в 7:17 am

NEWS

Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

Троє кандидатів у президенти протягом тижня ознайомлювали учнівську громаду із передвиборчими програмами, проводили агітаційні заходи, зустрічалися на мінідебатах та відповідали на поставлені їм запитання.

Цікавою ж подією життя школи 11 вересня стали відкриті вибори президента учнівського самоврядування на 2020/2021 н. р., які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Усе, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія.

Віддати свій голос за обраного кандидата мали право учні 5-11 класів та педагогічний колектив. Вони дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували, наскільки в школі дружній колектив, але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні цієї посади.

З 10 до 15 години працювала шкільна виборча комісія. Бюлетені були успішно підраховані, декілька разів перераховувалися, щоб усе було точно.

За результатами волевиявлення новообраним президентом школи став Старовойт Максим, учень 10 класу, активний, творчий. Вітаємо його та бажаємо успіхів, креативності, відповідальності та втілення в життя пунктів передвиборчої програми!

Поділитись: