Меню

Вишиванка – дзеркало народної душі

Розміщено: Травень 17, 2018 в 9:08 am

NEWS

17 травня, у День вишиванки, весь колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» продовжив традицію, започатковану в 2006 році студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, одягатися у національне святкове вбрання. Це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Ще з самого ранку подвір’я школи замайоріло розмаїттям вишиванок, у яких учні та працівники поспішали на заняття.

Протягом дня учні ознайомилися з історією вишиванки, дізналися, чому саме вона є генетичним кодом нашого народу, прочитали про значення кольорів та узорів на ній.

Заслуговує на увагу й танцювальний флешмоб, який організували учні перед центральним корпусом, музичним супроводом якого стала  пісня «Україна-вишиванка» у виконанні Каті Бужинської. Працівники закладу теж долучилися до цього дійства. Учасники заходу підспівували та рухами «вишивали» узори, і ніби зовсім несподівано зв’явився візерунок – квітуче сердечко.

Проведення  цього свята продемонструвало, що школярі відчувають себе справжніми українцями та душею і серцем вболівають за свою Батьківщину.

 

 

Поділитись: