Меню

З КНИГОЮ ЖИТИ – З ДОБРОМ ДРУЖИТИ!

Розміщено: Квітень 7, 2018 в 11:18 am

NEWS

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в дітей любові до книги, культури читання з 02 по 06 квітня в КЗ КОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.

Цьогорічний Тиждень був неймовірно насиченим та цікавим. Для молодших дітей були проведені: мультимедійна година «Книга – найцінніший скарб», конкурсна програма «У Країні Читалії», літературна забавлянка «Розмалюю я героя» та конкурс «В малюнках казка знову ожива». Найцікавішою для малюків виявилася саме літературна забавлянка. Всі бажаючі повинні були на швидкість охайно та творчо розмалювати свого улюбленого казкового героя.

Юні читачі 5-6 класів взяли участь у конкурсній програмі «Книголюби та книгознавці, де діти показали добрі знання дитячої літератури, а також кмітливість та артистизм.

Учні 8 класу мандрували «Життєвими стежинами генія». У ході мандрівки діти мали змогу узагальнити набуті раніше знання про життя і творчість Т. Г. Шевченка.

Для членів клубу «Ерудит» пройшов народознавчий калейдоскоп «Від свята до свята». Обидві команди виявили гарні знання з питань, що стосувалися українських народних традицій, релігійних свят та народних вірувань.

Під час проведення таких заходів пересвідчуєшся в тому, що незважаючи на інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, комп’ютеризації, Інтернету діти надають перевагу книзі. Для багатьох книга була і залишається святинею, неоціненним скарбом людства. І дуже добре, що підростаюче покоління це розуміє!

Поділитись: