Меню

Засідання педагогічної ради в новому онлайн-форматі

Розміщено: Квітень 27, 2020 в 7:58 am

NEWS

Засідання педагогічної ради в новому онлайн-форматі

Колектив КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» продовжує й далі працювати в дистанційному режимі.

27 квітня відбулося засідання педагогічної ради на тему «Як організовано завершити 2019/2020 навчальний рік». Для безпосереднього спілкування освітяни використали сервіс для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom. До онлайн-наради долучилися й учителі-сумісники.

На початку зібрання директор школи Косовський А. І. звернув увагу на дотримання правил карантину та характерні особливості завершення навчального року в умовах дистанційного навчання.

Заступник директора з навчальної роботи Некраш Т. В. наголосила на забезпеченні всіх учнів доступом до навчальних матеріалів і завдань за допомогою різних засобів обміну інформацією, розповіла про те, що навчальний рік завершиться відповідно до структури, визначеної на початку навчального року, з урахуванням виконання календарно-тематичних планів, про оцінювання здобувачів освіти під час карантину,запропонувала спланувати кількість та обсяг завдань і контрольних робіт, з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів, організувати дистанційні консультації для школярів, що хворіють або перебувають у режимі самоізоляції.

Відбулося обговорення й прийняття рішень основних питань порядку денного педагогічної ради.

Сподіваємося, що саме такий формат спілкування з педагогами допоможе вдало продовжити дистанційне навчання та успішно завершити навчальний рік.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978