Меню

Знайомство з компанією «Маревен Фуд Україна»

Розміщено: Лютий 7, 2018 в 1:11 pm

NEWS

У рамках програми «Успішна людина», що реалізується через вивчення курсу дисципліни «Фінансова грамотність», та з метою профорієнтаційної роботи 6 лютого учні 9 та 10 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату завітали до однієї з найбільших компаній з виробництва продуктів швидкого приготування «Маревен Фуд Україна», що в місті Біла Церква.

Під час екскурсії школярі дізналися про історію заснування та розвитку компанії, флагманом якої є торговельна марка «Роллтон». Діти були вражені новітніми технологіями, сучасним обладнанням японського та європейського виробництва. Учні на власні очі прослідкували весь процес виготовлення вермішелі та локшини швидкого приготування, картопляного пюре, яєчної локшини швидкого варіння та універсальних приправ.

Діти побували й у лабораторії компанії та пересвідчилися, що перед тим, як використати будь-який компонент, його перевіряють на відповідність найвищим нормам якості. Гордість викликала інформація про сировину, з якої виготовляється продукція. Адже щоденно на підприємство постачаються найсвіжіші, найякісніші та найкорисніші продукти переважно українського виробництва.

Діти дізналися також про професії, які є на підприємстві, де здобувається така освіта, та спостерігали за працею людей.

На завершення діти скуштували вермішель швидкого приготування на свій смак та зробили спільну світлину на пам’ять.

Учні та педагоги закладу щиро вдячні благодійному фонду «Фонд добрі справи», зокрема викладачу фінансової грамотності А. В. Аносовій, за організацію цікавої та змістовної екскурсії.

Поділитись: