Меню

Безпека на дорозі – безпека життя

Розміщено: Листопад 16, 2020 в 4:36 pm

NEWS

У сучасному світі питання охорони життя, збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування в них умінь, навичок безпечної поведінки у природному та соціальному довкіллі є одними з пріоритетних.
Важливою складовою безпеки життєдіяльності дитини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання яких призводить до страшних наслідків. А тому, під час загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху, що проходив із 9 по 15 листопада 2020 року, у кожному класі Володарської спеціалізованої школи-інтернату були проведені години спілкування, конкурси, вікторини, змагання. Цьому сприяли й перегляд відео «Правила дорожнього руху», й гра «Нові знаки для руху по школі». Менші школярі навчалися дорожній грамоті за допомогою мультиплікаційних уроків «Школа тітоньки Сови».
Протягом тижня діти формували навички безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалювали знання з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи. Враховуючи особливості осінньо-зимового періоду, короткий світловий день, несприятливі погодні умови, педагоги вкотре звернули увагу дітей на важливості застосування флікерів на одязі та особистих речах.
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху став підсумком вивчених і засвоєних знань.

Поділитись: