Меню

Ерудити – за чисте довкілля

Розміщено: Листопад 13, 2020 в 10:29 am

NEWS

12 листопада в медіацентрі закладу пройшло традиційне засідання шкільного товариства «Ерудит». Сьогодні товариство поповнилося новими членами – талановитими учнями 8 класу, які з гордістю дали обіцянку ерудита.

З вітальним словом до юних інтелектуалів звернулися  заступник директора з навчальної роботи Т. В. Некраш та керівник товариства Т. А. Смілянська. Вони побажали ерудитам успіхів, наснаги, перемог та нових звершень.

Актуальною проблемою сьогодення є екологічні проблеми світу, тому темою сьогоднішнього інтелектуального поєдинку стало толерантне ставлення до довкілля.

Екологічний бумеранг розпочався з конкурсу-розминки «Що в Україні най… най…». Обидві команди показали блискучі знання з географії, біології та історії України. З честю юні ерудити впоралися і з наступними конкурсами; «Золоті розсипи смітників», «Темна конячка», «Так чи ні» та «Заморочки із діжки».

Гра була цікавою та напруженою. В результаті всі отримали гарні враження, нові знання, яскраві емоції та зрозуміли, що майбутнє планети Земля залежить саме від них.

Поділитись: