Меню

Білий голубе миру, не забудь про Україну

Розміщено: Вересень 23, 2020 в 5:35 am

NEWS

Мир – таке маленьке слово, але яке велике його значення. Ось уже понад 6 років колектив Володарської спеціалізованої школи-інтернату бажає кожній українській родині відчути найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя. Учні та педагоги щороку долучаються до Міжнародного дня миру. Ця тема надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота держави.

21 вересня педагоги провели години спілкування: «Під мирним небом», «Мир на Землі – радість у родині», «Діти миру – за мир», «Білий голубе миру, не забудь про Україну» та інші. Учні дізналися про історію виникнення цього свята та розповіли те, що самі знають. Кожен школяр намагався зробити щось дієве заради спокою на сході держави. Діти виготовили паперових голубів, які несли в собі побажання мирного неба над Батьківщиною та припинення військових дій на Україні.

Не залишилися байдужими й учні 7 класу, які створили відеоролик-побажання.

Якого ж кольору мир? Молодші учні із задоволенням зобразили квітучу планету. Барви миру для наших школярів, як виявилося, мають національне забарвлення. Про це розповіли малюнки на асфальті.

Щасливі усмішки на обличчях, радість у серцях дітей вселили надію на впевненість у тому, що в Україні й у всьому світі обов’язково запанує мир.

Поділитись: