Меню

Книги читай – знання здобувай

Розміщено: Вересень 30, 2020 в 12:17 pm

NEWS

 

Чи задумувалися ви над тим, скільки книг треба прочитати, щоб освіченим, розумним, мудрим стати, щоб світ пізнати? Про це знають учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату, адже не одну книгу прочитали, особливо 30 вересня, у найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.

Учні 9 класу залюбки поділилися своїми читацькими уподобаннями у відеоролику, який покликаний зацікавити школярів читанням та ознайомити з новинками літератури.

Для учнів 6-х класів у шкільному медіацентрі пройшов цікавий бібліотечний урок «Вітражі мудрості». Девізом уроку стали слова німецького соціолога «Людина освічена та, яка знає, де знайти те, чого вона не знає». Звичайно, мова на занятті йшла про довідкову літературу, яка є компасом будь-якої бібліотеки.

Об’єднавшись у команди, діти з захопленням поринули у світ нового та цікавого, за допомогою підібраних на виставці книг вирішували поставлені завдання, знаходячи відповіді на найцікавіші та найкаверзніші запитання.

Учні зацікавилися запропонованою літературою, тому після уроку виявили бажання детальніше опрацювати обрані книжки.

Усі, хто завітав до шкільної бібліотеки, мали змогу отримати солодкий приз, повернувши героїв до їхніх творів біля виставки-загадки «Відгадай, з яких ми книг».

Всеукраїнський день бібліотек співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож віри читачам у власні сили, надії на те, що буде більше відвідувачів і пошановувачів книг й любові до читання.

 

Поділитись: