Меню

Читаємо вголос виразно

Розміщено: Лютий 6, 2020 в 6:06 am

NEWS

Ми живемо в добу технологій, які стрімко розвиваються та захоплюють усі сфери життя. Деякі люди вважають, що читання – це нудне і зайве заняття, що краще подивитися фільм чи посидіти в телефоні, ніж гаяти час на читання.
Але 5 лютого учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату довели протилежне, із задоволенням долучившись до Всесвітнього дня читання вголос. Разом зі своїми друзями та однокласниками діти отримали насолоду від читання та співпереживання історій. На літературні хвилинки школярі принесли свої улюблені книги та обговорили їх.
Протягом декількох годин було чути гучні голоси: то учні читали вголос, намагаючись довести усім іншим, що вільний час, проведений за книгою – це здорово! Школярі в один голос заявили, що маленька книга – це великі двері у світ пригод і драм, історій і розповідей, порад і красивих сюжетів.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978