Меню

Цікава екскурсія у відділення поліції

Розміщено: Лютий 4, 2020 в 6:08 am

NEWS

У гостях у Володарському ВП Сквирського ВП ГУНП в Київській області побували учні КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації». На щастя, діти навідалися до відділення поліції з доброго приводу – на екскурсію. Старшокласників зустріла інспектор з ювенальної превенції Чабан Інна Володимирівна, яка ознайомила школярів з роботою поліцейських. Головна мета цієї зустрічі – дати можливість зрозуміти і роз’яснити дітям, що поліція – не караючий орган, а правозахисний. Учні побували у залі засідань відділення поліції, у черговій частині, побачили кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання. Було продемонстровано навчальну вогнепальну зброю. Слідчий-криміналіст ознайомив з особливостями своєї професії.
Також співробітники поліції обговорили з майбутніми випускниками питання вступу до вищих навчальних закладів системи МВС та подальшої служби в поліції. Школярів зацікавила ця інформація. Підлітки були приємно враженні гостинністю правоохоронців. Насамкінець захоплюючої екскурсії вони подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978