Меню

Театр – мистецтво відображати життя

Розміщено: Лютий 2, 2020 в 6:10 am

NEWS

Театр уже не одне тисячоліття впливає на людину: пояснює світ, створює емоційні імпульси до різного роду діяльності, виконує велику освітню роль, сприяє формуванню якостей, необхідних для духовного розвитку, допомагає усвідомленню себе як особистості.
У рамках реалізації виховного проєкту «Батьки і діти, діти і батьки – єдине і довічне коло» 1 лютого учні 8 класу Володарської спеціалізованої школи-інтернату разом з батьками та класним керівником відвідали Київський обласний драматичний театр ім. П. К. Саксаганського і з великим захопленням подивилися комедію І. Карпенка-Карого «Сто тисяч».
Ще у фойє учні потрапили в спокійний, таємничий світ театру. Тож із цікавістю в очах глядачі чекали, коли на сцену вийдуть актори й розпочнеться дійство. Несподівано погасили світло – й погляди кожного були прикуті до сцени. Діти із захопленням спостерігали за тим, що там відбувалося. Вони мали можливість коментувати, подумки «викликати» персонажів на сцену, адже нещодавно вивчали цей твір у школі. Гра акторів, як завжди, була на висоті, тому вистава не залишила нікого байдужим.
Ще не встигла опуститися завіса, як діти вже планували нову поїздку сюди – у таємничий і заворожливий світ високого мистецтва.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978