Меню

Краще запобігти, ніж лікуватися

Розміщено: Січень 31, 2020 в 6:12 am

NEWS

31

Цьогорічна зима видалася теплою і сприятливою для різних інфекцій. Завжди варто пам’ятати, що наразі невидимі оку хвороби після весняних температур можуть «прокинутися» і проявити себе з новою силою.
Для запобігання епідемічних ускладнень і захисту колективу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» від захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 27 по 31 січня медичні працівники провели низку заходів профілактично-просвітницького характеру. Зокрема, вони розповіли, як рятуватися від грипу, та виокремили основні способи попередження ГРВІ, якими мають користуватися як дорослі, так і діти. Також фахівці зазначили, що найкращий засіб профілактики – це здоровий спосіб життя: відсутність шкідливих звичок, вживання здорової їжі та вітамінів. Спеціалісти порадили бути особливо обережними під час вибору та прийому ліків.
Насамкінець медичні працівники наголосили на тому, що за перших ознак захворювання треба звертатися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978