Меню

Герої не вмирають

Розміщено: Лютий 20, 2018 в 10:54 am

NEWS

 

В ці скорботні дні Україна вшановує  Героїв Небесної сотні. Сьогодні минає 4 роки з  тих трагічних подій 18-20 лютого, під час яких було вбито найбільшу кількість мирних   мітингувальників – учасників Революції гідності.                                                                                                                                                       

20 лютого свій робочий день учні й педагоги  КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» розпочали з лінійки-реквієму «Герої не вмирають!», приуроченої вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні.

Урочисто звучить Гімн України. На екрані – кадри кінохроніки, від яких холоне кров… Знову смерті, поранені. Й проникливі слова зі сцени:

«Свічки горіли – небо у імлі.

І пташка десь сльозилася самотня…

Герої не вмирають на землі!

Смерть ворогам! І честь Небесній сотні!».

Урочисто-сумні стрічки віршів, зворушливі музичні композиції та пісні у виконанні юних акторів не залишили байдужими нікого з присутніх.

Хвилина мовчання… Свічки пам’яті… І як наказ майбутнім поколінням звучать  слова ведучих: «Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Хай ніколи і ніщо не розділить нас на Схід і Захід! Хай вічно живе єдина, вільна, квітуча й незалежна Україна!».

Герої не вмирають! Вони житимуть у наших душах, торкаючись заповідних струн наших сердець…

Поділитись: