Меню

Моя рідна мова – українська

Розміщено: Лютий 22, 2018 в 12:12 pm

NEWS

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час існування свято вже стало традиційним, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною великого народу.

З 19 по 21 лютого в КЗ «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-III ступенів – Центр реабілітації» відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Учні 5-6 класів здійснили цікаву мандрівку «Океаном рідної мови», організовану бібліотекарем закладу. Об’єднавшись у команди, діти змагалися в різних категоріях: відповідали на каверзні запитання, відгадували фразеологізми та загадки-метаграми, тлумачили маловживані слова тощо.

Відбувся конкурс читців, де учні декламували вірші відомих українських поетів про Україну, родину та українську мову; демонстрували її красу, велич та шанобливе ставлення до неї.

Завершальним етапом у відзначенні Міжнародного дня рідної мови була презентація учнівських проектів-флешмобів, у рамках яких учні 9-11 класів читали вірші про українську мову, висловлюючи таким чином пошану та любов до рідної мови, землі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись: