Меню

Пізнавальна екскурсія на ТОВ «ЕКО-ФАНЖИ»

Розміщено: Лютий 27, 2018 в 8:55 am

NEWS

Сьогодні школярі мають можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками різних професій під час професіографічних екскурсій на підприємства.

Для ознайомлення із специфікою роботи підприємств смт Володарка 20 лютого учні 10-11 класів Володарської спеціалізованої школи-інтернату здійснили професіографічну екскурсію на ТОВ «ЕКО-ФАНЖИ», яку організував Володарський районний центр зайнятості. Це товариство з обмеженою відповідальністю займається вирощуванням грибів.
Директор ТОВ «ЕКО-ФАНЖИ» Попов Сергій Аркадійович та головний інженер Шандурський Олександр Григорович докладно розповіли про технологію вирощування грибів для реалізації у свіжому вигляді та для подальшої промислової переробки, перелік професій та спеціальностей, які необхідні для роботи на різних етапах вирощування та збору врожаю. Також було наголошено на гарних умовах праці та проживання всіх, хто хоче працювати на підприємстві. Крім того, було зазначено про можливість проведення навчання безпосередньо на робочому місці.

Під час екскурсії діти не тільки ознайомилися з підприємствами, але й дізналися про особливості виробничого процесу, спостерігаючи за роботою працівників, що надалі допоможе їм у виборі майбутнього професійного шляху.

Розповідь Олександра Григоровича була дуже цікавою та змістовною і викликала багато запитань від учнів.

Наприкінці екскурсії діти щиро подякували за інформативну та пізнавальну екскурсію.

Поділитись: