Меню

Два кольори – і більше

Розміщено: Травень 19, 2022 в 2:01 pm

NEWS

Українська вишиванка – це наша національна святиня та оберіг, що несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

19 травня колектив Володарської спеціалізованої школи-інтернату приєднався до святкування Всесвітнього дня вишиванки в режимі онлайн. Особливо цього року, в умовах війни, у цей складний для нашої держави час, цей день став для кожного з нас ще важливішим і символічнішим.

Здобувачі освіти, які знаходилися в Україні і далеко за її межами, взяли активну участь у онлайн-конференції «Вишиванка – символ України». Які ж гарні всі були! Кожен міг похизуватися своєю вишиванкою, яку одяг на захід, та відчути себе зіркою. По той бік екрана діти залюбки читали вірші про вишиванки, розповідали про українські традиції та переглянули відеопрезентацію.

Не залишився осторонь і актив учнівського самоврядування. Юнаки й дівчата долучилися до флешмобу. Молодь яскраво відчуває себе частиною єдиної нації, тому залюбки одягли свої вишиванки й створили яскравий відеоролик «Я гордо іду в вишиванці», щоб увесь світ побачив, яка прекрасна наша Україна та її обереги.

Заходи вийшли дуже барвистими. І як результат, окрім вираження своєї національної та громадянської позиції, – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

Доки цвітуть вишиванки, доти, наперекір усьому, цвістиме свята УКРАЇНА!

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978