Меню

Не так, як завжди: у закладі пролунав останній дзвоник

Розміщено: Травень 27, 2022 в 6:55 pm

NEWS

Останній дзвоник сьогодні, 27 травня, пролунав для учнів Володарської спеціалізованої школи-інтернату. Цього року заклад закінчили 9 українців. Щоправда, Останній дзвоник, як і саме навчання, відбувся дистанційно.

На моніторі учнів – увесь педагогічний колектив, який зібрався в медіацентрі разом, щоб урочисто завершити 2021/2022 навчальний рік й привітати із закінченням закладу випускників. В очах учителів та учнів сум, адже болісно переживають розлуку один з одним.

Аби підтримати усіх на ранковій онлайн-лінійці, директор школи Анатолій Косовський привітав зі святом, розповів про досягнення школярів, про проведену роботу та зичив віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я та мирного неба.

Класний керівник 11 класу Ольга Глобець додала, що, попри кілометри відстані між школою та учнями, відчуває хвилювання за своїх дітей, для яких була другою мамою. Ольга Михайлівна побажала випускникам успіхів у реалізації задумів і творчих планів під мирним небом України.

До привітань приєдналися й педагоги-наставники, які бажали дітям продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Усіх схвилювали слова подяки, які лунали не лише з усіх куточків України, а й з-за кордону, вчителям від вдячних учнів.

«І дуже хочеться, щоб ми зустрілися 1 вересня, але вже у стінах нашого рідного закладу», – підсумував директор школи Анатолій Іванович Косовський.

Не забули присутні й про наших військових, які боронять територіальну цілісність і незалежність України. Усі схилили голови і вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв, які загинули в боротьбі за мирне небо над нами, за дитячий сміх, за нашу свободу.

І от найурочистіша мить: ніжна мелодія шкільного дзвоника сповістила про такі довгоочікувані літні канікули. Шкільний медіацентр наповнився щемливим і сумовитим передзвоном, після якого урочисто звучав Державний Гімн України.

Останній дзвоник підбив підсумки навчального року та знаменував подолання чергової сходинки у житті всього колективу.

Поділитись: