Меню

Творчий марафон талантів приніс нагороди

Розміщено: Травень 29, 2022 в 5:23 pm

NEWS

Із 27 по 29 травня в режимі онлайн відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв «Україна єдина», спрямований на підтримку миру та територіальної цілісності України.

Приєдналося до великої мистецької родини й творче об’єднання «FT БЕМС» Володарської спеціалізованої школи-інтернату. Учасники відправили заявку та представили на розгляд журі, серед якого відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, дві роботи. У номінації «Музично-етнографічний напрямок» дівчата групи «Вокаліз» за виконання української народної пісні «Ой не куй, зозуле» отримали Гран-прі. Почесне І місце в номінації «Телемистецтво» посів кліп творчого об’єднання «FT БЕМС» «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці».

Дякуємо за активну участь у конкурсі. БРАВО учасникам конкурсу та їхньому творчому керівнику Тетяні Бербер! Тож бажаємо вам і надалі творчих злетів та успіху!

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978